Van Haperen - Samen naar de top
menu
afspraak inloggen

Contact

U kunt via de aangegeven buttons direct een afspraak maken voor herstel daklekkage , aanvraag offerte , uw lopend project volgen en inloggen voor u specifieke projectgegevens , wilt u een LOGIN aanvragen voor uw project(en) en/of voor vragen en/of opmerkingen neem contact conform onderstaande invoer.

Contactgegevens

Weidehek 65 4824 AT Breda Postbus 9737 4801 LV Breda E-mail: info@vanhaperen.nl Tel.: +31 (0)76 - 54 20 611 Fax: +31 (0)76 - 54 26 601 IBAN: NL60RABO0142439789 KVK: 20032110 BTW: NL0053.32813B01

Bericht sturen

Onze mensen

Michael van Haperen

Michael van Haperen

Directeur

michael@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Sander van Houten

Sander van Houten

Hoofd bedrijfsbureau

sander@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Steven Klijs

Steven Klijs

Calculator / Werkvoorbereider

steven@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Dylan van den Muijsenberg

Dylan van den Muijsenberg

Calculator / Werkvoorbereider / Financiële administratie

dylan@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Christel Leesmans

Christel Leesmans

Teamleider afdeling service en beheer

christel@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Mario Frijters

Mario Frijters

Hoofd Buitendienst

mario@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Esther Huijbregts

Esther Huijbregts

Administratie en afdeling service en beheer

esther@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Linda van Haperen

Linda van Haperen

P&O en financiële administratie

linda@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Hendrik Agostien

Hendrik Agostien

Hoofd magazijn en materieelbeheer

hendrik@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Vacant

Vacant

Logistiek medewerker

Afspraak maken

Lekkage melden of dakinspectie aanvragen? Regel het online!

Maak een afspraak
Afspraak maken