Van Haperen - Samen naar de top
menu
afspraak volg uw project inloggen

Contact

U kunt via de aangegeven buttons direct een afspraak maken voor herstel daklekkage, aanvraag offerte, uw lopend project volgen en inloggen voor uw specifieke projectgegevens. Wilt u een LOGIN aanvragen voor uw project(en) en/of heeft u vragen en/of opmerkingen, neem dan contact op conform onderstaande invoer.

Contactgegevens

Weidehek 65 4824 AT Breda Postbus 9737 4801 LV Breda E-mail: info@vanhaperen.nl Tel.: +31 (0)76 - 54 20 611 Fax: +31 (0)76 - 54 26 601 IBAN: NL60RABO0142439789 KVK: 20032110 BTW: NL0053.32813B01

Bericht sturen

Onze mensen

Michael van Haperen

Michael van Haperen

Directeur

michael@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Sander van Houten

Sander van Houten

Hoofd bedrijfsbureau

sander@vanhaperen.nl

+31-(0)76 751 50 03

Steven Klijs

Steven Klijs

Werkvoorbereiding

steven@vanhaperen.nl

+31-(0)76 751 50 07

Christel Leesmans

Christel Leesmans

Administratie, Service & Onderhoud

christel@vanhaperen.nl

+31-(0)76 751 50 00

Mario Frijters

Mario Frijters

Hoofd Buitendienst

mario@vanhaperen.nl

+31-(0)76 751 50 04

Patricia Heijnemans

Patricia Heijnemans

P&O en financiële administratie

Patricia@vanhaperen.nl

+31-(0)76 54 20 611

Martijn de Jong

Martijn de Jong

Manager Service & Onderhoud

martijn@vanhaperen.nl

+31-(0)76 542 06 11

Anouk Bond

Anouk Bond

Administratie, Service & Onderhoud

Anouk@vanhaperen.nl

+31-(0)76 751 50 05

Rene Metz

Rene Metz

Logistiek medewerker

Afspraak maken

Lekkage melden of dakinspectie aanvragen? Regel het online!

Maak een afspraak
Afspraak maken